Divadlo

Divadlo při Sluneční škole

Jako jedna z mála škol máme k dispozici vlastní divadelní prosty až pro 117 diváků.

Zde nacvičujeme nejen vlastní divadelní hry s naším souborem Divadélko Slunečník, ale také zde můžeme uvítat jiné divadelní soubory, kapely i jednotlivce.

Naše prostory si také můžete pronajmout pro vlastní potřebu a uspořádat si koncert, přednášku či seminář.

Ceník pronájmu najdete zde.

Divadélko Slunečník

Divadélko Slunečník funguje ve škole od roku 1985. Každý rok děti nacvičí dvě pohádky, které předvádí dětem z okolních mateřských školek, žákům prvního stupně naší školy,  6.ZŠ, 1.ZŠ, ale také například v domově důchodců.

V prvním týdnu hlavních prázdnin se mohou děti zúčastnit divadelního tábora, který je každý rok v jiném  městě. Letos  bude ve Žďáru nad Sázavou. Cílem táborů je poznávat historická města naší vlasti, navštívit turistické zajímavosti, secvičit krátkou pohádku a najít si publikum, kterému ji zahrají.