Informace pro strávníky

Školní jídelna nabízí zdravé stravování v podobě obědů (denně výběr ze dvou druhů jídel) a dopoledních svačin. Škola je také zapojena do projektu „Ovoce do škol“, kde všichni žáci obdrží každý měsíc balíčky s čerstvým ovocem a zeleninou zcela zdarma.

Jídelní lístek je sestavován dle zásad správné výživy a odpovídá požadavkům příslušných norem.

Obědy se skládají z polévek, hlavních jídel s  přílohou, zeleninových salátů či kompotů, nápojů a občas také dostanete nějakou laskominu navíc.

Výdej i objednávání stravy se realizuje pomocí čipů (vratná záloha činí 200,- Kč).

ÚHRADA STRAVNÉHO

Běžný účet či hotově: částka za stravu se strhává z účtu předem. Záloha na měsíc září bude stržena v srpnu.

OBJEDNÁVÁNÍ A ODHLAŠOVÁNÍ STRAVY

nejpozději den předem do 12:00 hod.

Osobně: u okénka ve školní jídelně

Telefonicky+420 583 550 306  nebo +420 739 430 844

Onlinewww.strava.cz

OBĚDY V DOBĚ NEMOCI

První den nemoci žáka si rodiče mohou vyzvednout oběd do jídlonosiče (11:25 – 11:40 hod.,  nebo výjimečně do 13:45 hod.)

Další dny nemoci žáka je nutné obědy odhlásit, nebo odebírat za plnou cenu jako cizí strávník.

Pokud nedojde k odhlášení, může být žákovi doúčtována plná cena oběda (včetně režií).

Cena stravného

6 – 10 let11 – 14 let15 a více
30/Kč35/Kč39/Kč
ZA OBĚD (MENU)ZA OBĚD (MENU)ZA OBĚD (MENU)