Česko zpívá koledy na Sluneční škole

Česko zpívá koledy již po třinácté na Sluneční škole!

Sluneční škola v Šumperku – Temenici zve širokou veřejnost na tradiční Vánoční den otevřených dveří, který proběhne ve středu 13. 12. 2023 v době od šesté hodiny ranní do osmnácté hodiny podvečerní ve všech prostorách školy. Po dopoledním vyučování budou návštěvníci moci navštívit vyhlášené vánoční tvořivé dílny a prodejní jarmark, který se otevře po čtrnácté hodině ve školní jídelně. Zde také proběhne vystoupení tanečního kroužku. Nejen vánoční občerstvení pro děti i dospěláky je zajištěno! Těšit se na Vás bude rovněž vyhlášený ZOO koutek se svými zvířátky a v sedmnáct hodin pak odehraje divadelní kroužek Slunečník svou pohádku „Tajemství staré bambitky“ pro děti i dospělé v divadelním sálku. Sluneční škola nezapomíná ani na budoucí prvňáčky a děti z budoucí přípravné třídy, které dnes navštěvují kteroukoliv mateřskou školku v  Šumperku či v blízkém okolí. Takže, budoucí školáci, opět si přijďte vyzkoušet „Zápis JEN TAK – NANEČISTO“! Na každého budoucího prvňáčka i zájemce o přípravnou třídu čeká pěkná odměna a vánoční překvapení! V 17.45 hodin pak proběhne za přítomnosti zástupců města Šumperk před školou vyhlášení soutěže 10 000 kroků, kterou vyhrála Sluneční škola a přesně v 18.00 hodin si všichni přítomní zazpívají jako každoročně vybraných šest vánočních koled, které současně zazní na tisících míst v České republice a po celém světě! V Šumperku se zpívá na Sluneční škole a u šumperského divadla! Na všechny návštěvníky, hosty, děti a přátele školy se těšíme již dnes! Program na celý den najdete zde.

Přijďte si užít  adventní středu na Sluneční školu v Šumperku – Temenici!